Apel SKO.

Organizacje - Szkolna Kasa Oszczędności

Celem apelu, który odbył się 7 listopada 2014 r było zachęcenie uczniów do oszczędzania w SKO oraz podsumowanie konkursu trwającego przez cały miesiąc oszczędności – ph: "Kto najwięcej zaoszczędzi w październiku?".

Uczniowie kl. II A i kl. V A pod kierunkiem opiekuna SKO p. Anny Gawińskiej przygotowali część artystyczną, w której oprócz zachęty do oszczędzania pieniędzy w SKO ukazali ważną rolę oszczędności w życiu ludzi i zwierząt. Podkreślili również, że pieniądze są ważne, ale "to nie wszystko", jak śpiewano w piosence, bo ważne jest chociażby to, żeby nie być samemu.
W szkolnym konkursie ph.: "Kto najwięcej zaoszczędzi w październiku" wzięło ogółem 35 uczniów, z czego 29 to uczniowie kl. I – III.
I miejsce – Karolina Wiśniewska kl. II A – zaoszczędziła 800 zł
II miejsce – Wiktoria Trzcińska kl. II A – 350 zł i Katarzyna Cichocka kl.   III – 300 zł
III miejsce – Paweł Trzciński kl. I A – 300 zł i Maciej Pikała kl. II A – 270 zł.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, które ufundował BS "Mazowsze" w Drobinie, a pozostali uczestnicy punkty z zachowania za udział w konkursie zgodnie z WSO.
Na koniec zaproszono wszystkich do oszczędzania, a zgromadzone skarbonki, które stanowiły wystawkę przekazano do Muzeum skarbonek w Drobinie.

Opiekun SKO Anna Gawińska

 

 

 

 
free poker