Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/13.

Nasze sukcesy - Nasze sukcesy
piątek, 05 lipca 2013 18:34

Osiągnięcia ZS w Łęgu Probostwie w roku szkolnym 2012/2013

 

Szkoła Podstawowa:

Nazwisko i imię ucznia

osiągnięcie

Łaciński Kacper

I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Rady na odpady”

Morawska Justyna

III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Rady na odpady”

Łaciński Kacper

III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Żyję bez uzależnień”.

Zuchy

I miejsce w grze terenowej w Bodzanowie

Zuchy

II miejsce w Rajdzie Mołtawa

Szymerski Maciej

II miejsce w powiatowym konkursie z języka angielskiego w SP nr 22 w Płocku we współpracy z PWSZ w  Płocku

Kaczmarska Sandra

I miejsce w gminnym konkursie „Ekologiczny strój”

Gajewski Krzysztof, Jaszczak Patryk, Kaczmarska Sandra, Lewandowska Angelika,, Mataliński Łukasz, Sulkowska, Ulicka, Trębiński

Wyróżnienie w gminnym konkursie

„Skarbonka”

Szelągowska Zuzanna

I miejsce w międzygminnym konkursie recytatorskim „Poezja z uśmiechem” w Ciółkówku

Lewicka Natalia

IV miejsce w międzygminnym konkursie wiedzy „Mądra Główka”

Murawski Łukasz

II miejsce w konkursie rejonowym „Ryby jezior i rzek Mazowsza”

Świtalski Dawid, Żuchowski Jakub, Lewandowski Mateusz, IIIb

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS w Łęgu Probostwie

Jóźwiak Klaudia

I miejsce w międzygminnym konkursie wiedzy „Mądra Główka”

Jóźwiak Klaudia

IV miejsce w międzygminnej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego

Jóźwiak Klaudia

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Żyję bez uzależnień”

Jóźwiak Klaudia

I miejsce w międzygminnym konkursie recytatorskim „Poezja z uśmiechem” w Ciółkówku

Brzeska Natalia

III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Żyję bez uzależnień”.

Szymerski Piotr

I miejsce w gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Graczyńska Monika, Lemanowicz Amelia, Brygier Karolina, Pryczyńska Katarzyna, Sulkowska Patrycja, Kuźniewska Justyna, Nowakowska Karolina, Świtalska Aleksandra, Baranowska Aleksandra, Lemanowicz Sylwia, Miaśkiewicz Małgorzata, Wilamowska Aleksandra

II miejsce w finale międzypowiatowym mini koszykówki

Graczyńska Monika, Lemanowicz Amelia,

Kuźniewska Justyna, Nowakowska Karolina, Świtalska Aleksandra,

Baranowska Aleksandra, Lemanowicz Sylwia, Miaśkiewicz Małgorzata

II miejsce w finale powiatowym piłki ręcznej

Ciarka Julia

22 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia

Pikalski Dominik, Żuchowski Wiktor, Korzeniewski Dawid, Majchrzak Sebastian, Mataliński Mateusz, Pawlak Adam, Majewski Daniel, Laskowski Jacek

III miejsce w finale powiatowym piłki ręcznej

Dzikowska Aleksandra

II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Przyjaźni środowisku”

Dzikowska Aleksandra

 

III miejsce w konkursie literackim Mazowieckiej Sieci Szkół „A-LEkcja”

Jóźwiak  Klaudia

Kościelski  Konrad

Dzikowska  Aleksandra

Wyróżnienie w konkursie „Ryby jezior i rzek Mazowsza”

Pawlak Adam

4 miejsce w biegach międzypowiatowych

Joachimowicz Beata

II miejsce w gminnym konkursie ekologicznym

Majewski Arkadiusz

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Żyję bez uzależnień”

 

 

Gimnazjum:

Nazwisko i imię ucznia

osiągnięcie

Kwiatkowski Mateusz, Linowski Marcin, Wiśniewski Arkadiusz, Tyburski Krystian, Kwiatkowski Marcian, Szadkowski Sebastian, Kozłowski Adam, Sawicki Krystian

II miejsce w finale powiatowym w piłce ręcznej

Rzemieniewska Magdalena, Sulkowska Aleksandra, Dominika Lewicka, Kalińska Klaudia, Wilamowska Milena, Sadowska Gabriela, Lemanowicz Karolina, Żuchowska Ewelina

III miejsce w finale międzypowiatowym w piłce ręcznej

Gawiński Bartłomiej, Brygier Monika

I, II miejsce w konkursie „To był maj” organizowanym przez Płocką Grupę Fotograficzną

Trojanowski Mateusz

I miejsce w konkursie gminnym „Rady na odpady”

Harcerze

II miejsce w Rajdzie Mołtawa

Harcerze

II miejsce w grze terenowej w Bodzanowie

Harcerze

I miejsce  w Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Bodzanowie

Trojanowski Mateusz, Puszcz Ewelina, Majewski Sebastian

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie „Czynić dobro”

Trojanowski Mateusz

II miejsce  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Żyję bez nałogów”

Puszcz Ewelina

I miejsce  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Żyję bez nałogów”

 
free poker