Nasze sukcesy w roku szkolnym 2011/12

Nasze sukcesy - Nasze sukcesy
czwartek, 13 września 2012 12:00

Przedstawiamy Państwu zestawienie sukcesów uczniów naszej szkoły osiągniętych w roku szkolnym 2011/12.


 

- w konkursach, programach

 

Lp.

nazwa

miejsce

Uczeń/ opiekun /organizacja

1.

Projekt edukacyjny promujący aktywne uczestnictwo rodziców w realizacji programu edukacyjnego „Trzymaj formę”  na etapie powiatowym i wojewódzkim

I miejsce

p. Elżbieta Dworakowska

2.

Rajdzie Mołtawa – gromada zuchowa

II miejsce

p. Małgorzata Jankowska

3.

Złaz Harcerski „Moja ojczyzna”(powiat);

I miejsce

p. Małgorzata Jankowska

4

Konkurs kolęd i pastorałek w Rogotwórsku

III miejsce

wyróżnienie

Zuzanna Szelągowska Julia Ciarka

5

"Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP”

I miejsce

p. Małgorzata Witkowska

6

konkurs "GRZYB JADALNY CZY TRUJĄCY?", którego organizatorem był Zarząd Główny LOP i Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Płocku

I miejsce wyróżnienie wyróżnienie

Karolina Lemanowicz Klaudia Jóźwiak              Piotr Szymerski

7

Konkurs  „Ptaki pól, łąk i terenów podmokłych Mazowsza”

II miejsce

Klaudia Jóźwiak Amelia Sumińska

8

Powiatowy konkurs wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach pt. "Bądź bezpieczny w dobie HIV/ AIDS Organizator konkursu: Gimnazjum nr 4 w Płocku. Patroni konkursu: PSSE w Płocku, ZR PCK w Płocku i Urząd Miasta Płocka.

I miejsce

Michał Grzelak

9

Konkurs „Piosenki stanu wojennego”, organizator „Solidarność: Płock

Nagroda specjalna

Szymon Jankowski

10

Ogólnopolski konkurs „Biblia i przypowieści biblijne”

udział

p. Elżbieta Szymerska

11

Diecezjalny konkurs „Ewangelia św. Marak widziana oczami dziecka”

III miejsce

Piotr Szymerski

12

Diecezjalny konkurs fotograficzny „Jestem stąd- moja parafia”

udział

Bartłomiej Gawiński

13

„Przyjaźni środowisku” gminny

II miejsce

II miejsce

Arkadiusz Majewski

Beata Joachimowicz

14

„Dzień Bociana”- międzyszkolny

I miejsce

wyróżnienie

Dominik Kaźmierkiewicz

Klaudia Jóźwiak

15

„Przyroda Twój przyjaciel. Zwierzęta lasu” - rejonowy

III miejsce

III miejsce

III miejsce

Klaudia Jóźwiak

Amelia Lemanowicz

Aleksandra Dzikowska

16

Pingwin 2011- język polski

13 miejsce

Magdalena Olęcka

17

Konkurs na kartkę świąteczną

II miejsce

Zuchy

18

„Kolorowy świat bez uzależnień:- gminny

I miejsce

II miejsce

wyróżnienia

Dominik Kaźmierkiewicz

Wiktoria Woźniak

Kamila Winkowska, Julia Staniszewska

19

Liga przedmiotowa w Radzanowie

IV miejsce

Klaudia Jóźwiak

20

Poezja z uśmiechem w Ciółkówku

II miejsce

Klaudia Jóźwiak

21

Water Day- międzynarodowy

udział

p.Dominika Wadnke-Burdon

22

Oxford 2011- język angielski

udział

p.Dominika Wadnke-Burdon

23

Wszystkie kolory świata- konkurs ogólnopolski  Unicef na laleczkę

udział

Klaudia Jóźwiak

Artur Brygier

 

-sportowe

 

lp

dyscyplina

etap

miejsce

Uczeń/ uczennica

1

Biegi przełajowe indywidualne gimnazjum

powiatowe

III miejsce

 

15 miejsce

8 miejsce

Lewandowski Kamil

Dumowski Mateusz

Kruzińska Karolina

2

Biegi przełajowe indywidualne gimnazjum

Międzypo wiatowe

12 miejsce

 

13 miejsce

Lewandowski Kamil

Dumowski Mateusz

3

Biegi przełajowe indywidualne gimnazjum

Wojewódzkie

41 miejsce

Lewandowski Kamil

4

Biegi przełajowe Sztafetowe gimnazjum

powiatowe

8 miejsce

 

5

Mazowieckie IMS w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum

powiatowe

IV miejsce

 

6

Mazowieckie IMS w koszykówce dziewcząt gimnazjum

Międzypo wiatowe

II miejsce

 

7

Mazowieckie IMS w koszykówce chłopcy gimnazjum

powiatowe

III miejsce

 

8

Mazowieckie IMS w piłce ręcznej chłopcy gimnazjum

powiatowe

V miejsce

 

9

Mazowieckie IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt SP

Międzypo wiatowe

III miejsce

 

10

Mazowieckie IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt SP

Wojewódzkie

X miejsce

 

11

Mazowieckie IMS w mini piłce ręcznej chłopców SP

Wojewódzkie

IX miejsce

 

12

Mazowieckie IMS w mini koszykówce chłopców SP

Wojewódzkie

IX miejsce

 

13

Biegi przełajowe  SP indywidualne

powiatowe

V miejsce

Adam Pawlak

14

Biegi przełajowe SP chłopców sztafetowe

powiatowe

VI miejsce

 

 

Dyplomy i certyfikaty

 

 

Szkoła Promująca Zdrowie

 

na lata 2009-2014

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Na lata 2010-2012

 

 

„Wszystkie kolory świata” ogólnopolski projekt edukacyjny Unicef

certyfikat

Szkoła Podstawowa

Publiczne Gimnazjum

 

 

Udział w programie Edukacyjno-terapeutycznym Ortograffiti

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji

Szkoła Podstawowa

 

 

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji z Operonem

Certyfikat

uczestnictwa

Szkoła Podstawowa

 

 

Certyfikat

uczestnictwa

Publiczne Gimnazjum

 

 

Klub Bezpiecznego Puchatka

Certyfikat

Szkoła Podstawowa

 











 

Opracowała: Marzenna Dąbrowska

 
free poker