Informacja dla uczniów i rodziców.

Aktualności - Aktualności

 

Rodzicu, ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. Zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Uczniu, pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe). Przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

W czasie zawieszenia zajęć nauczyciele naszej szkoły będą komunikować się z Wami i zlecać wykonanie zadań samodzielnie lub z pomocą rodziców.

Platformą do komunikacji będą dziennik elektroniczny Librus, wiadomości e-mail.

Każdego dnia nauczyciele zgodnie ze swoim planem zajęć będą informować o zakresie zadań i prac do wykonania oraz o terminie realizacji. Realizacja treści będzie kontrolowana po Waszym powrocie do szkoły.

Nauczyciele będą kontrolować statystykę logowań uczniów celem stwierdzenia systematyczności pracy.

Zachęcamy do aktywnej pracy w domu.

 
free poker