Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Aktualności - Aktualności

 

W związku z decyzjami podjętymi na szczeblu rządowym od czwartku 12 marca nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczne w naszej szkole. W daniach 12 - 13 marca (czwartek i piątek) w wyjątkowych przypadkach braku możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi w naszej szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku 16 marca do 25 marca zajęcia w szkole nie będą się odbywały. Uczniowie w tym czasie będą pracowali zdalnie. Informacje i polecenia od nauczycieli będą przesyłane za pośrednictwem dziennika Librus lub poczty elektronicznej. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.


Wszelkie informacje znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/


 
free poker