Dzień Dziadków.

Aktualności - Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole.

 

Dnia 31 stycznia odbyła się piękna uroczystość skierowana do Babć i Dziadków z okazji ich styczniowych świąt. Montaż słowno– muzyczny zaprezentowali uczniowie klasy pierwszej oraz zuchy i harcerze z klasy piątej. Piękny utwór muzyczny wykonała Julia Wujcik, a uroczystość prowadziła Zuzia Kozłowska. Szanowni goście wysłuchali życzeń od uczniów klas od VI do VIII oraz obejrzeli pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Wiele ciepłych słów do naszych gości skierowała p. Dyrektor Ewelina Jóźwiak . Na koniec były zabawy , które wywołały wiele emocji i śmiechu. Za pomoc w organizacji tej uroczystości dziękuję Radzie Rodziców oraz rodzicom uczniów klasy pierwszej. Dziękuję również za współpracę p.Joannie Bryk i p.Aleksandrze Witkowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker