Wiosennie i na sportowo.

Aktualności - Aktualności

W dniu 21 marca 2019 roku 18 uczniów kl. I – III pod opieką Anny Gawińskiej i Małgorzaty Dziekańskiej uczestniczyło w sportowym turnieju pt.: ,,Wiosennie i na sportowo” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie.

 

Miejscem zmagań była Hala Sportowa MOSIR w Drobinie.
W turnieju wzięły udział drużyny z czterech szkół gminy Drobin. Zawodnicy mieli do pokonania po trzy zadania konkursowe dla każdej klasy, dostosowane do możliwości fizycznych uczniów.
Cele konkursu:
- propagowanie sportu wśród dzieci;
- promowanie zdrowego stylu życia;
- podnoszenie sprawności fizycznej;
- wdrażanie do współzawodnictwa zespołowego, opartego na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i życzliwości;
- integracja drużyn z różnych szkół;
- zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego.

WYNIK TURNIEJU
I miejsce uczniowie klas pierwszych
I miejsce – uczniowie klas trzecich ( uczniowie kl. IV A rok urodzenia 2009)
II miejsce – uczniowie klas drugich
W kategorii szkół nasza szkoła zajęła I miejsce.
Czołowe miejsca uczniów naszej szkoły zaowocowały pucharem oraz nagrodą w postaci piłki. Niesamowitym jednak przeżyciem było przede wszystkim samo uczestnictwo w zawodach na ogromnej sali z kibicami na trybunach.
Świetnie przygotowany turniej, wspaniała organizacja i dobra zabawa wpłynęły  nie tylko na promowanie zdrowego stylu życia, czy na podniesienie sprawności fizycznej uczniów, ale były okazją do integracji drużyn z różnych szkół. Dzieci nawiązywały ze sobą kontakt i żegnały się w atmosferze życzliwości w nadziei na kolejne spotkanie za rok.


Anna Gawińska
Małgorzata Dziekańska

 

 

 

 

 

 

W dniu 21 marca 2019 roku 18 uczniów kl. I – III pod opieką Anny Gawińskiej i Małgorzaty Dziekańskiej uczestniczyło w sportowym turnieju pt.: ,, Wiosennie i na sportowo” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie.
Miejscem zmagań była Hala Sportowa MOSIR w Drobinie.
W turnieju wzięły udział drużyny z czterech szkół gminy Drobin. Zawodnicy mieli do pokonania po trzy zadania konkursowe dla każdej klasy, dostosowane do możliwości fizycznych uczniów.
Cele konkursu:
- propagowanie sportu wśród dzieci;
- promowanie zdrowego stylu życia;
- podnoszenie sprawności fizycznej;
- wdrażanie do współzawodnictwa zespołowego, opartego na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i życzliwości;
- integracja drużyn z różnych szkół;
- zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego.

WYNIK TURNIEJU
I miejsce uczniowie klas pierwszych
I miejsce – uczniowie klas trzecich ( uczniowie kl. IV A rok urodzenia 2009)
II miejsce – uczniowie klas drugich
W kategorii szkół nasza szkoła zajęła I miejsce.
Czołowe miejsca uczniów naszej szkoły zaowocowały pucharem oraz nagrodą w postaci piłki. Niesamowitym jednak przeżyciem było przede wszystkim samo uczestnictwo w zawodach na ogromnej sali z kibicami na trybunach.
Świetnie przygotowany turniej, wspaniała organizacja i dobra zabawa wpłynęły  nie tylko na promowanie zdrowego stylu życia, czy na podniesienie sprawności fizycznej uczniów, ale były okazją do integracji drużyn z różnych szkół. Dzieci nawiązywały ze sobą kontakt i żegnały się w atmosferze życzliwości w nadziei na kolejne spotkanie za rok.


Anna Gawińska
Małgorzata Dziekańska

 
free poker