Wyróżnienie w konkursie edukacyjnym "Szkolne przygody Słodziaków".

Aktualności - Aktualności

Organizatorem i fundatorem konkursu edukacyjnego "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"  był Jeronimo Martins Polska S. A., właściciel sieci sklepów Biedronka. Cel konkursu to budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III. Konkurs składał się z dwóch części: pierwsza to organizacja uroczystości szkolnej z okazji Dnia Głośnego Czytania, celem której ma być zainspirowanie dzieci do czytania oraz prace plastyczne polegające na tworzeniu dalszych historii Gangu Słodziaków. Uczniowie klasy I A pod kierunkiem wychowawcy Anny Gawińskiej oraz nauczyciela wspomagającego Elżbiety Dworakowskiej wzięli udział w wyżej wymienionym konkursie. Dzięki kreatywności wszystkich zaangażowanych ciężka praca zaowocowała wyróżnieniem na tle prawie 5000 prac przyjętych do konkursu. Uczestnicy otrzymali przepiękne poduszki – Słodziaki.

Anna Gawińska
Elżbieta Dworakowska

 
free poker