Dzień Babci i Dziadka.

Aktualności - Aktualności

Styczeń to mroźny zimowy miesiąc,  ale są takie 2 wyjątkowo ciepłe dni w tym miesiącu – Dzień  Babci i Dziadka.

W Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Jest to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen radości  i  wzruszeń. Uroczystość odbyła się w naszej szkole w dniu 23.01.2019r. Uczniowie z kl. Ia, IIa , IIb wraz z  wychowawczyniami  przygotowały okolicznościowy program artystyczny. Dzieci poprzez wiersze i  piosenki mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.  Następnie wnuki obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Rodzice i Dyrekcja szkoły  przygotowali  słodki poczęstunek. W imieniu Dyrekcji szkoły głos zabrał i złożył życzenia wicedyrektor P. Paweł Szymerski. Frekwencja  jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Organizatorzy
Anna Gawińska
Elżbieta Dworakowska
Małgorzata Dziekańska
Elżbieta Olendrzyńska
Wioletta Woźnicka

 

 

 

 

 

 
free poker