Konkurs na kartę bożonarodzeniową.

Aktualności - Aktualności

W grudniu odbył się konkurs na kartę bożonarodzeniową dla uczniów naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-II,  IV-VI oraz VII, VIII i gimnazjum.

Komisja zwracała szczególną uwagę na samodzielność, pomysłowość oraz estetykę wykonania. Po dokonaniu oceny wszystkich oddanych prac, jury wyłoniło zwycięzców. Nagrody ufundowane przez Panią Dyrektor otrzymali:   
I kategoria: Laura Tomaszewska (I miejsce), Gabryś Jóźwiak i Wiktor Marcinkowski  (II miejsce), Jolanta Prymuszewska i Gabryś Cichocki (III miejsce)
II kategoria: Miłosz Dymek (I miejsce), Julia Żabowska (II miejsce), Damian Lemanowicz (III miejsce)
III kategoria: Natalia Brzeska (I miejsce), Krzysztof Gajewski i Kacper Łaciński (II miejsce) , Kacper Kościelski (III miejsce)
Dodatkowo prace uczniów z klas I-II zostały przekazane na konkurs w ramach projektu  pt. „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, pod patronatem Rzecznika Praw Dzieci.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy Pani Dyrektor za ufundowanie nagród oraz komisji w składzie: Pani Elżbieta Szymerska, Pani Anna Olkuska i Pani Dagmara Chojnacka za trudną pracę podczas oceny kart konkursowych.

 

 

 

 

 

 
free poker