Wyjazd po Betlejemskie Światełko Pokoju.

Organizacje - Związek Harcerstwa Polskiego

W dniach 14-16 grudnia 2018 r. 8 członków ZHP wraz z opiekunem brało udział w wyjeździe po BŚP.

 

Pierwszego dnia oprócz pokonania długiej trasy autokarem zwiedziliśmy w Krakowie Muzem Armii Krajowej, a podczas gry utrwaliliśmy zdobytą wiedzę historyczną. Podziwialiśmy  również piękny  Stary Rynek. Drugiego dnia  po śniadaniu wyjechaliśmy do Zakopanego. Byliśmy na kręgielni, wjechaliśmy kolejką na Gubałówkę oraz spacerowaliśmy po Krupówkach. Podziwiliśmy przepiękne zimowe widoki. Wieczorem odbyło się wspólne ognisko dla wszystkich uczestników wyjazdu. Ostatniego dnia udaliśmy się na Słowację, gdzie podczas uroczystej mszy odebraliśmy BŚP. To był bardzo udany zimowy wyjazd.
Chcemy podziękować Panu Burmistrzwi Andrzejowi Samoraj za wsparcie finansowe naszego wyjazdu.

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker