Nasze sukcesy -
Nasze sukcesy
|
-
- Konkurs recytatorski „Poezja z uśmiechem” w Ciółkówku
I miejsce Aleksandra Sulkowska II miejsce Piotr Szymerski II miejsce Dawid Kowalczyk III miejsce Magdalena Rzemieniewska wyróżnienie Zuzanna Szelągowska
---
- VIII Regionalny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Rechot 2011 w Glinojecku(MGOK) I miejsce Mini Feniks
---
- Najlepiej pracujące SK LOP”(ZO LOP w Płocku) III miejsce p. Małgorzata Witkowska
---
- VIII edycja konkursu ekologicznego organizowana przez Urząd Marszałkowski I miejsce Klaudia Jóźwiak
---
- „Obiady Stanisławowskie na kartach historii”(konkurs plastyczny ogólnopolski- Zamek Królewski w Warszawie, PZU) Nagroda III stopnia p. Małgorzata Mikołajewska(gimnazjum)
---
- „Mój las” (etap regionalny XXIV edycji ogólnopolskiego konkursu) wyróżnienia Natalia Brzeska, Konrad Kościelski, Klaudia Jóźwiak
---
- „Ptaki mazowieckich pól, łąk i terenów podmokłych” (ZO LOP w Płocku) Wyróżnienie Klaudia Jóźwiak I miejsce Jakub Żuchowski
---
- Rajd Mołtawa ( szczebel powiatowy) III miejsce p. Małgorzata Jankowska I miejsce Indywidualne uczennicy
---
- Gra terenowa z okazji 60-lecia ZHP zuchów (szczebel powiatowy) II miejsce Zuchy III miejsce Harcerze
---
- Prezentacja multimedialna w ramach Olimpiady Zdrowego Stylu Życia (ZR PCK) I miejsce Gajewska Marta, Grzelak Michał
---
- Gminny Konkurs Ekologiczny „przyjaźni środowisku” I miejsce Bartłomiej Gawiński
---
- Powiatowy konkurs fotograficzny I miejsce Piotr Szymerski
---
- konkurs literacki „A-LEkcja w ramach Sieci Mazowsze II miejsce Michał Grzelak III miejsce Aleksandra Dzikowska
---
- „Uzależnienia niszczą marzenia” gminny konkurs plastyczny
I miejsce III miejsce
---
- Każdy dzień z Panem Bogiem w mojej rodzinie(konkurs diecezjalny) II miejsce
---
- Konkurs biblijny „Benedicktus” (etap dekanalny) II miejsce
---
- Zachowaj Trzeźwy Umysł- ogólnopolska kampania laureaci Aleksandra Dzikowska, Piotr Szymerski, Monika Kucharska, Kinga Winkowska, Arkadiusz Majewski, Kinga Żuchowska
---
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt SP (zawody międzypowiatowe sp) III miejsce p. Leszek Jeżewski , p. Andrzej Mielczarek
---
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt Gimnazjum(zawody powiatowe) II miejsce p. Leszek Jeżewski , p. Andrzej Mielczarek
---
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum(zawody powiatowe) IV miejsce p. Leszek Jeżewski , p. Andrzej Mielczarek
---
Dyplomy, certyfikaty
---
- Szkoła Promująca Zdrowie Na lata 2009-20
---
- Szkoła Ucząca Się Na lata 2010-2012
---
- IX edycja Segreguj Odpady (Zarząd Związku Gmin Regionu Płockiego) Dyplom za udział ZS w Łęgu Probostwie
---
- Zachowaj Trzeźwy Umysł- ogólnopolska akcja propagująca nowoczesną profilaktykę certyfikat Publiczne Gimnazjum
certyfikat Szkoła Podstawowa
---
- „Dostrzec Innych. Pomoc humanitarna na świecie” ogólnopolski projekt edukacyjny Unicef Dyplom za udział Publiczne Gimnazjum
---
- Sieć Mazowsze Dyplom za udział Szkoła Podstawowa Dyplom za udział Publiczne Gimnazjum
---
- Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji z Operonem Certyfikat uczestnictwa Szkoła Podstawowa Certyfikat uczestnictwa Publiczne Gimnazjum
---
|