Mój ulubiony ptak.

Organizacje - Liga Ochrony Przyrody

Członkowie  Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie uczestniczyli w konkursie międzyszkolnym powiatowym ,,Mój ulubiony ptak” ogłoszonym w ramach X edycji projektu LOP "Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas".

Wpłynęło 49 prac plastycznych – 5 prac wykonanych przez uczniów oddziałów gimnazjalnych i 44 prace uczniów z klas I – VIII szkoły podstawowej. Komisja szkolna wyłoniła prace, które przedłożono w Zarządzie Głównym Ligi Ochrony Przyrody w Płocku.
Na szczeblu powiatowym nagrodzono  prace następujących uczniów:
Gabriel Cichocki – klasa IIb – I miejsce
Karol Wujcik – klasa Ia – I miejsce
Kacper Szemborski – klasa II a – I miejsce
Maja Ostrowska – klasa IV b – II miejsce
Jakub Kozłowski – klasa VI a – I miejsce
Maciej Wujcik – klasa VII – II miejsce
I miejsce – Klaudia Jóźwiak – klasa III b gimnazjum
II miejsce – Julia Jeżewska – klasa III b gimnazjum
I miejsce – Zuzanna Szelągowska – klasa III b gimnazjum
Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody , które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Drobin. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Małgorzata Witkowska

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker