Czerwonokrzyska gwiazdka.

Organizacje - Polski Czerwony Krzyż

Grudzień w Polskim Czerwonym Krzyżu upływa pod znakiem Czerwonokrzyskiej gwiazdki – ogólnopolskiej akcji  świątecznej pomocy.

Członkowie i opiekunowie Szkolnego Koła  PCK  również w tym roku zgłosili chęć udziału do Oddziału Rejonowego PCK w Płocku. 13 - osobowa grupa pod opieką p. Elżbiety Dworakowskiej, p. Teresy Tatuch i p. Dominiki Wandke- Burdon  w dniu 8 grudnia kwestowała  w Auchan Płock. Wspólnie z nami kwestowała p. Hanna Jarzębowska – wieloletni opiekun SK PCK  w Łęgu Probostwie a obecnie członek zarządu OR PCK w Płocku. Członkowie koła wykonali własnoręcznie ozdoby świąteczne, które wręczali Darczyńcom. Z zebranych produktów zostaną przygotowane przez Oddział Rejonowy PCK w Płocku paczki, które przed świętami trafią do rodzin potrzebujących. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w dowiezieniu dzieci do Płocka.
opiekunowie
p. Elżbieta Dworakowska
p. Teresa Tatuch

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker