W tajemniczej krainie krasnali.

Aktualności - Aktualności

27 listopada grupa uczniów  z kl. Ia , Ib, , IIb, IVb  pod opieką pań: Elżbiety Dworakowskiej,  Anny Gawińskiej , Małgorzaty Jankowskiej, Elżbiety Olendrzyńskiej i Wioletty Woźnickiej pojechała do Płocka na baśń muzyczną "W tajemniczej krainie krasnali".

Celem wyjazdu była integracja uczniów ,kształtowanie postaw społecznych jak też wprowadzenie w zaczarowany i magiczny świat baśni poprzez bezpośredni kontakt z aktorami z Teatru Muzycznego Duduś w Łodzi . Nastrój tajemniczej krainy krasnoludków i wesołe piosenki przypomniały uczestnikom zasady właściwego postępowania wobec dorosłych i rówieśników. Na koniec spektaklu odbyło się losowanie wypisanych przez dzieci  biletów ,  kilka osób z naszej grupy otrzymało upominki a wszyscy balony.

 

 

 

 

 

 
free poker