Wolność - kocham i rozumiem.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

11 oraz 13 listopada 2018 r. w remizie OSP w Łęgu Probostwie grupa PaTPort Łęg Probostwo pod opieką pani Aleksandry Witkowskiej przedstawiła spektakl patriotyczno-profilaktyczny pt.:"Wolność - kocham i rozumiem".

Uczniowie z klas 8 i 3 gimnazjum upamiętnili 100-letnią Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, jak również poruszyli podczas przedstawienia problemy współczesnej młodzieży. Swoją obecnością zaszczycili nas goście ze środowiska lokalnego. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Kanonika Wojciecha Stasiaka, ks. Zbigniewa Załęckiego, Państwa Haliny i Leszka Jeżewskich, pana Czesława Piórkowskiego, pani Renaty Ozóg, pani Jolanty Kłosińskiej, pana Krzysztofa Dąbkowskiego, Rady Rodziców SP i Członków Akcji Katolickiej. Dziękujemy także za obecność Bartoszowi Olęckiemu- liderowi programu PaT na Mazowszu i wszystkim  przybyłym uczestnikom tego wydarzenia. Pod koniec spotkania zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu plastycznego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Drobin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker