Apel ekologiczny.

Organizacje - Liga Ochrony Przyrody

Jednym z  priorytetowych działań Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody jest  kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych  w zakresie zagrożeń środowiska , sposobów ich zmniejszania i niwelowania. Najtrafniejszą formą  realizacji zaplanowanych w tym zakresie zadań są między innymi apele, w których uczestniczą uczniowie.
Dnia 31 października 2018 roku w naszej szkole odbył się spektakl ekologiczny, którego celem było przybliżenie źródeł i skutków zanieczyszczeń, a także wskazanie sposobów ich zmniejszania, a nawet zapobiegania ich powstawaniu.
Uczniowie po aktorsku przedstawili zagadnienia i w profesjonalny sposób zachęcili wszystkich uczestników do działań na rzecz ochrony środowiska.
Uczestnicy z zaciekawieniem obejrzeli występ. Mogli podziwiać grę koleżanek i kolegów oraz wspaniałe przebrania.
Dziękujemy wszystkim i życzymy, aby wśród nas było coraz więcej ,,EKOBOHATERÓW’’.
Małgorzata Witkowska
Izabella Jarzębowska

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker