Ogólnopolski Konkurs DO HYMNU - przesłuchanie konkursowe.

Aktualności - Aktualności

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu dla szkół  podstawowych, organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Konkurs zorganizowany został w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021. Zadaniem konkursowym było wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów Szkoły Hymnu Państwowego i dwóch wybranych pieśni hymnicznych.
W poniedziałek 29 października 2018 roku odbyło się przesłuchanie konkursowe – uczniowie w obecności Jury lokalnego, zaśpiewali a cappella Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni Boże coś Polskę i Rotę. Na ręce Pani Dyrektor przekazano pamiątkowy dyplom potwierdzający udział Szkoły w konkursie.
Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem tego występu. Teraz z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników.

 

 

 

 

 

 
free poker