Wspólnie śpiewamy pieśni patriotyczne.

Aktualności - Aktualności

W  ramach Projektu „Niepodległa” związanego ze 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, 23 października odbyło się spotkanie wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły na wspólnym śpiewaniu pieśni i piosenek patriotycznych takich jak np. „Hymn”, „Boże coś Polskę „ czy „Żeby Polska była Polską”.

 

Całość przygotowali p. Hanna Marciniak oraz p. Łukasz Zieliński. Szczególne podziękowania należą się:  Zuzi Szelągowskiej, która czuwała nad prawidłowym śpiewaniem i Krzysztofowi Gajewskiemu , który przygotował prezentację słów wszystkich pieśni i piosenek oraz prezentację „Droga do niepodległości”, którą zaprezentował w przerwie między pierwszą a drugą częścią śpiewania.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczniom i pracownikom  szkoły za aktywny udział w tym projekcie oraz postawę patriotyczną.
Hanna Marciniak.

 

 

 

 

 

 
free poker