Prace na 49 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny wysłane.

Aktualności - Aktualności

Niektórzy uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne na konkurs, który ma na celu budowanie pełnego zrozumienia pomiędzy dziećmi z całego świata oraz umożliwienie im, poprzez uczestnictwo w konkursie i wystawę zgromadzonych prac, pogłębianie komunikacji w sposób wykraczający poza ograniczenia rasowe, językowe oraz kulturowe.

Prace konkursowe będą oceniane przez Jury, w skład którego wchodzą profesorowie, asystenci profesorów i wykładowcy uniwersytetów japońskich. Wybrane prace będą prezentowane na wystawie w Tokio w marcu 2019, a później w Osace i innych miastach japońskich oraz zagranicą. Wyniki konkursu ogłoszone będą dopiero w maju 2019. Prosimy trzymać mocno kciuki:).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker