Gorączka Złota PCK, Detektyw Grosik 2018.

Organizacje - Polski Czerwony Krzyż

W ramach ogólnopolskiej kampanii PCK Gorączka Złota PCK  połączonej z konkursem Detektyw Grosik 2018 w kwietniu i maju zbieraliśmy monety 1, 2 i 5 - groszowe na terenie placówki. Celem akcji było pozyskanie funduszy na rzecz dzieci  potrzebujących wsparcia. Podczas akcji promowana była też idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiej osobie.
Udział w konkursie na terenie placówki wzięło 10 uczniów ze szkoły podstawowej i 8 z oddziałów gimnazjalnych. Tytuł  szkolnego Pomocnika Detektywa Grosika uzyskał  Piotr Murawski z  kl. IVb, wśród pracowników P. Marzenna Dąbrowska. Udało nam się łącznie zebrać 30,360 kg monet. Zebrane fundusze przekazano do Oddziału Rejonowego PCK w Płocku. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu  nastąpiło  w Płocku  w dn.18 czerwca 2018r. naszą szkołę reprezentowała Dominika Sumińska wraz mamą i  opiekunkami Szkolnego Koła PCK.  W rejonie sukcesem dla nas był udział , otrzymaliśmy pamiątkowy  Dyplom dla szkoły. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji na terenie szkoły oraz P. Sumińskiej za dowiezienie córki do Płocka na podsumowanie akcji.
Opiekunowie SK PCK
Elżbieta Dworakowska
Teresa Tatuch

 

 

 

 

 

 
free poker