Wycieczka do Solca Kujawskiego.

Aktualności - Aktualności

12 czerwca 2018r. uczniowie klas: Ia, Ib, IIIb byli na wycieczce w Solcu Kujawskim. Cały dzień spędzili w JuraParku, gdzie spacerowali ścieżką edukacyjną, wzdłuż której rozmieszczone są  modele różnych gatunków dinozaurów, w Kinie Emocji 5D oglądali film – „8 minut z dziejów wszechświata”, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych – „Smoki a paleontologia”, szukając odpowiedzi na pytanie - Czy smoki istniały na świecie? Mieli też okazję wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, w czasie których uczyli się wypłukiwać złoto ze strumienia, tak jak to robili dawniej zdobywcy Dzikiego Zachodu. Pobyt w JuraParku zakończył się zabawą w Parku Rozrywki, gdzie dzieci szalały na zjeżdżalniach, huśtawkach, linowych pajęczynach. Dziećmi opiekowały się panie: M. Dziekańska, E. Olendrzyńska,
W. Woźnicka, M. Jankowska, J. Bryk.

 
free poker