Dzień Matki.

Aktualności - Aktualności

W dniu 25 maja 2018 r.  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki dla całej społeczności szkolnej.

Honorowymi gośćmi były głównie Mamy, ale również w zastępstwie nieliczni Tatusiowie a nawet Babcie. Wszystko po to, aby dzieciom nie było przykro, jeśli mama nie mogła uczestniczyć w spotkaniu. Program słowno – muzyczny przygotowali  uczniowie klas pierwszych i trzecich SP oraz uczniowie z klas starszych pod kierunkiem organizatorów.
Uroczystości z udziałem rodziców są zawsze elementem urozmaicającym życie klasy       i szkoły. Ta właśnie wpisała się w harmonogram imprez, które organizujemy co roku. Mają one ogromne walory wychowawcze i poznawcze. Ich głównym celem jest wzmacnianie uczuć miłości oraz wskazywanie różnych sposobów wyrażania miłości, wdzięczności oraz szacunku do matki. Sprzyjają integracji uczniów, rodziców i nauczycieli. Poprzedzone są pracą na zajęciach, kiedy to dzieci wykonują własnoręczne  upominki, uczą się swoich ról, przygotowują występ i dekorację. W miesiącu rozkwitania najpiękniejszych kwiatów, dzieci prezentując swoje umiejętności podziękowały Rodzicom za poświęcenie i trud wychowania  dostarczając wielu niezapomnianych wzruszeń.

Organizatorzy:
Anna Gawińska
Elżbieta Olendrzyńska
Wioletta Woźnicka
Małgorzata Dziekańska
Elżbieta Dworakowska
Joanna Bryk
Jolanta Ziółkowska

 

 

 

 

 

 
free poker