Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

W dniu 25.04.2018 r. odbyła się w naszej szkole debata „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”.

W związku z debatą gościliśmy przedstawicieli KMP w Płocku pana asp. szt. Krzysztofa Piaska – Rzecznika KMP, panią Katarzynę Staniszewską – koordynatora Programu PaT , pracowników Posterunku Policji w Drobinie panów st. asp. Adama Dziembowskiego – Kierownika PP,  st. asp. Macieja Kowalskiego – Dzielnicowego PP, pracownika Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku  pana Szymona Boguckiego – pedagoga resocjalizacyjnego. Debatę przygotowały panie Aleksandra Witkowska i Marta Rakowska. Udział wzięli uczniowie klas gimnazjalnych. Pan Szymon przeprowadził z uczniami ciekawą pogadankę w formie warsztatów na temat używek i problemów z jakimi spotyka się młodzież. Przedstawiciele KMP w Płocku przedstawili prelekcję na temat karności nieletnich. Na koniec spotkania uczennice Klaudia i Alicja przeprowadziły debatę z udziałem gości.

 

 

 

 

 

 

 
free poker