Poszukiwacze Zaginionych Pisanek.

Aktualności - Aktualności

Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawie, która polegała na odnalezieniu zgubionych przez Zajączki Wielkanocne pisanek.

 

Niektóre kolorowe jajeczka były bardzo dobrze schowane, mimo tego poszukiwaczom udało się znaleźć wszystkie. Uczniowie klasy IIb gimnazjum wraz z opiekunem sprawowali baczną opiekę nad przebiegiem zabawy. Dzieci przestrzegały zasad i ładnie się bawiły. Najlepsi, którzy znaleźli najwięcej pisanek, zostali nagrodzeni i otrzymali dyplomy. A byli to: Bartosz Wiśniewski z klasy Ib, Justyna Olęcka z klasy IIIa, Gabriela Kraśniewska z klasy IIIa, Oliwia Cichocka z Klasy Ib, Julia Baranowska z klasy IIIa, Sandra Myślińska z klasy IIIa, Nikola Cichocka z klasy Ia, Alicja Grabowska z klasy IIIb, Dominika Szermach z klasy IIIa, Kamil Klimkiewicz z klasy IIIa, Gabriel Jóźwiak z klasy Ia, Kacper Wiśniewski z klasy Ia, Mikołaj Krauze z klasy IIIa i Damian Sumiński z klasy IIIa.
Zajączki życzą Wesołych Świąt!
Dominika Wandke-Burdon

 

 

 

 

 

 
free poker