Targi Edukacyjne 2018

Aktualności - Aktualności

27 marca 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyły się X Targi Edukacyjne.

 

Hasłem tegorocznego przedsięwzięcia były słowa: „Mobilni na rynku – bądź autorem swojej kariery”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Mieli oni możliwość zapoznania się                           z szeroką ofertą szkolnictwa ponadgimnazjalnego. Mogli także otrzymać cenne porady przed wyborem dalszej drogi kształcenia oraz przeanalizować swoje predyspozycje zawodowe.
Uczestnicy wydarzenia obejrzeli również pokazy przygotowane przez poszczególne placówki. Zobaczyli m. in. musztrę strażacką, pokaz doświadczeń chemicznych, pokazy fryzjersko – kosmetyczne, pokazy wojskowo – sportowe oraz pokaz tańca nowoczesnego.
Mamy nadzieję, że udział w spotkaniu pomoże naszym uczniom w wyborze najlepszej ścieżki edukacyjnej.

 

 

 

 

 

 
free poker