Prezentacja Projektów Gimnazjalnych 2017/2018.

Aktualności - Aktualności

26 marca uczniowie klas drugich oddziałów gimnazjalnych zaprezentowali publiczności rezultaty swojej długiej pracy nad projektami edukacyjnymi.

 

W tym roku przedstawione zostały ciekawe projekty o następującej tematyce:
1.    „I co z tym radiem?”
2.    Miłość w domu rodzinnym – co ją buduje, a co niszczy?
3.    Promujemy zdrowy styl życia
4.    Jakie dochody i wydatki ponosi rodzina i państwo?
5.    „Cyberprzemoc a TY”
6.    Dobre rady na odpady. Segregować aby nie marnować.
7.    Historia fotografii. Prezentacja własnych zdjęć.
8.    Życie Celebryty.
9.    Jak oswoić ortografię?
Aby prezentacje były ciekawsze uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne, gazetki, gry edukacyjne, albumy, wywiady,  modele radioodbiorników oraz zdrowy poczęstunek.  Publiczność aktywnie brała udział w prezentacji – każda grupa na koniec swojego wystąpienia zadawała pytania i kierowała je do uczniów obecnych na sali.
Na ogromne podziękowania i gratulacje zasługują nie tylko uczniowie ale oczywiście  ich wspaniali opiekunowie Pani Małgorzata Witkowska, Pani Anna Gawińska,  Pani Marta Rakowska, Pani Jolanta Ziółkowska, Pani Aleksandra Witkowska, Pani Elżbieta Szymerska, Pan Paweł Szymerski, Pan Łukasz Zieliński i Pani Iwona Strzałkowska.
Dziękujemy.
Dominika Wandke-Burdon

 

 

 

 

 

 
free poker