Pierwszy dzień wiosny.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

W naszej szkole w Pierwszy Dzień Wiosny, tradycyjnie już przekazano uczniom obowiązki grona pedagogicznego.

Przed rozpoczęciem zajęć spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie Dyrekcja przekazała uczniom symboliczny klucz do szkoły – oddając uczniom „władzę” w szkole na ten jeden, szczególny dzień.
Zajęcia w szkole prowadzone były przez uczniów klas starszych pod okiem nauczycieli. Młodzieżowa Rada Pedagogiczna spisała się na medal – uczniowie byli zachwyceni.
Po wyjątkowych lekcjach przyszła pora na niespodziankę przygotowaną przez Samorządy Uczniowskie i nauczycieli – ESCAPE ROOM. Każda klasa z wychowawcą zostali „uwięzieni” w swojej sali lekcyjnej, z której mogli wyjść po zdobyciu symbolicznego klucza. Aby taki klucz zdobyć musieli rozwiązać 8-9 zagadek z różnych dziedzin życia. Bawiliśmy się doskonale.
Zadbaliśmy również o to, aby specjalna grupa na czele z rodzicami przygotowała Marzannę, którą na koniec naszych wiosennych zajęć wspólnie spaliliśmy, żegnając zimę. Za przeprowadzenie warsztatów plastyczno – technicznych dziękujemy rodzicom – pani Agnieszce Łacińskiej i pani Annie Wujcik.

 

 

 

 

 

 

 
free poker