PaTport w Płocku.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

W dniu 06.03.2018 r. grupa PaTPort Łęg Probostwo miała przyjemność dwukrotnie wystąpić na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury w Płocku.

 

Przedstawiliśmy uczniom płockich szkół spektakl profilaktyczny „Jaś i Małgosia”  z gościnnym udziałem absolwenta naszej szkoły Sebastiana Stolarka. W ramach współpracy z Komendą Miejską Policji w Płocku po przedstawieniu odbyła się prelekcja dla wszystkich uczestników i widzów dotycząca karności nieletnich, którą przeprowadziła pani Katarzyna Staniszewska - koordynator programu PaT. Pragniemy serdecznie podziękować liderowi mazowieckiemu PaT Bartoszowi Olęckiemu, za opiekę nad naszą grupą i pomoc w organizacji różnych działań. Szczególne podziękowania kierujemy do pani dyrektor Eweliny Jóźwiak i pana wicedyrektora Pawła Szymerskiego za to, ze zawsze możemy na was liczyć. Dziękujemy panom Litosławie Koper – dyrektor MDK w Płocku i Elizie Łochowskiej za ciepłe przyjęcie naszej grupy w Miejskim Domu Kultury. Liczymy na dalszą współpracę.

 

 

 

 

 

 
free poker