Łęskie Spotkanie Opłatkowe.

Aktualności - Aktualności

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym.

Jan Paweł II

Łęskie Spotkanie Opłatkowe.

 


16 grudnia 2017 r. odbyło się Łęskie Spotkanie Opłatkowe gromadzące członków i przedstawicieli organizacji działających na terenie Łęga Probostwa i parafii oraz osoby współpracujące ze szkołą. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie  P. Ewelina Jóźwiak. Ksiądz proboszcz Zbigniew Załęcki przeczytał fragment  Ewangelii według Św. Łukasza. Uczestnicy spotkania łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzili gości uczniowie przygotowani pod kierunkiem p.Danuty Sadowskiej, p. Dominiki Wandke – Burdon, p. Łukasza Zielińskiego i p. Aleksandry Witkowskiej. Spotkanie wigilijne uświetnił także koncert kolęd w wykonaniu zespołu Radosne Serca działającego przy Kole Emerytów i Rencistów w Łęgu Probostwie pod kierunkiem p. Henryka Matusiaka. Na stołach były wigilijne potrawy  przygotowane przez panie kucharki a pod choinką symboliczne upominki. Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj obdarował dzieci koszem słodyczy. Zaproszeni mogli podziwiać Stroiki Bożonarodzeniowe wykonane przez rodziny na konkurs szkolny a także nabyć ozdoby wykonane własnoręcznie przez uczniów.
DZIĘKUJEMY panu burmistrzowi Andrzejowi Samorajowi i ks. Zbigniewowi Załęckiemu,  którzy finansowo wsparli wigilię, Radzie Rodziców za zafundowanie pięknej choinki oraz wszystkim, którzy pomagali przy organizacji uroczystości a także podczas jej trwania.
Organizatorzy

 

 

 

 

 

 
free poker