Projekt "Hamlet's Eve"

Aktualności - Aktualności

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów klas drugich gimnazjum ich młodsi koledzy mogli obejrzeć krótkie przedstawienie w języku angielskim "Hamlet's Eve".

Początkujący aktorzy wcielili się w postacie Hamleta (Klaudia Jóźwiak), Ofelii (Zuzanna Szelągowska), Leartesa (Dawid Chojecki), ducha (Agata Markowska) oraz wiedźm (Alicja Jóźwiak i Weronika Mazur) i opisali historię  tytułowego bohatera, który za namową złych mocy podjął nieodpowiednią decyzję. Dzięki tej prezentacji uczniowie mogli zapoznać się z tradycją i kulturą USA i przede wszystkim w inny niż zwykle sposób spotkać sie z językiem angielskim.  Pod koniec przedstawienia narrator (Ewelina Matalińska) zadała publiczności pytanie "Czy warto słuchać złych rad i podpowiedzi?". Nasi uczniowie jednogłośnie odpowiedzieli - NIE! :):):)
Dominika Wandke-Burdon

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker