Najlepiej pracujące koło Ligi Ochrony Przyrody.

Organizacje - Liga Ochrony Przyrody

Szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie od wielu lat uczestniczy w konkursie na "Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody".

 

W tym roku również przystąpiliśmy do  tego konkursu. Opiekunka koła pani Małgorzata Witkowska wraz z członkami SK LOP i prezesem,  uczennicą klasy IIB gimnazjum - Klaudią Jóźwiak dokonały podsumowania działań realizowanych w roku szkolnym 2016/2017 . Klaudia Jóźwiak przygotowała stosowną dokumentację, którą  opiekunka przedłożyła do komisji konkursowej w Zarządzie Głównym Ligi Ochrony Przyrody w Płocku. Pragnę nadmienić, że poziom konkursu jest bardzo wysoki. Uczestniczą w nim szkoły z całego powiatu.
Nasze działania oceniono bardzo wysoko i  zajęliśmy II miejsce. Otrzymaliśmy dyplomy i nagrody książkowe.
Opiekun koła LOP:
Małgorzata Witkowska

 

 

 

 

 
free poker