Kolorowo - językowo.

Aktualności - Aktualności

W środę 27 września odbyły się w naszej szkole konkursy z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.

 

Współorganizatorem i sponsorem nagród był REBUS - PRZYSTANEK JĘZYKOWY.  
W pierwszej kolejności rozstrzygnięty został konkurs na strój europejski, w którym wzięło udział 22 uczniów. Wszyscy bardzo zaangażowali się w przygotowania i wyglądali wspaniale. Pierwsze miejsce zajął Gabryś Jóźwiak, drugie - Karolina Wiśniewska, trzecie - Kacper Łaciński, wyróżnieni zostali: Justyna Petykiewicz, Miłosz Dymek, Paweł Trzciński, Kordian Stefański, Katarzyna Wiśniewska, Damian Petykiewicz, Julia Wujcik, Katarzyna Cichocka, Kacper Kościelski i Konrad Kościelski.
Quiz językowy był drugim elementem obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Wzięło w nim udział 7 uczniów z oddziałów gimnazjalnych. Po dość ciężkich zmaganiach pierwsze miejsce i największą ilość punktów uzyskała Klaudia Jóźwiak, drugie miejsce Gabriela Sulkowska i trzecie Kamila Winkowska.  Po wręczeniu nagród odbyła sie krótka pogadanka, o tym, jak ważne jest uczenie się języków obcych w dzisiejszych czasach.
Wszyscy uczestnicy pierwszego i drugiego  konkursu otrzymali słodkie drobiazgi.
Dziękuję za pomoc  Klaudii, Natalii, Emilii i Kindze z SU gim:)
Dominika Wandke-Burdon

 

 

 

 

 

 
free poker