Orlen Handball Mini Liga.

24 września w Płocku ruszyła Orlen Handball Mini Liga dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku. Nasza Szkoła nie mając sobie równych w piłce ręcznej

 

w naszej gminie postanowiła  przy ogromnym wkładzie naszych Rodziców wystawić reprezentację pod okiem p. Andrzeja Mielczarka, p. Daniel Sawickiego i sprawdzić się ze szkołami płockimi i z okolic Płocka. W pierwszym  meczu pokonaliśmy pewnie naszych sąsiadów Szkołę Podstawową z Proboszczewic wynik: 6:1, w drugim meczu ulegliśmy Szkole Podstawowej z Płocka nr. 16 wynik: 14:8. Jednak w obu meczach nasi uczniowie pokazali dużo walki i mamy nadzieją, że w następnej kolejce zdobędziemy komplet punktów.Dzięki takim rozgrywkom dajemy naszym uczniom możliwość ogrywania się i zdobywania doświadczenia w rywalizacji z innymi Szkołami większymi niż w naszej gminie. Dziękujemy i czekamy na następne mecze. Brawo drużyna!!!

Skład naszej Szkoły: Dorian Piórkowski, Kacper Krauze, Damian Grotkiewicz, Jakub Grotkiewicz, Jakub Kozłowski, Dominik Kozłowski, Jakub Michalski, Mikołaj Sulkowski, Jakub Górecki, Fabian Kraśniewski,Wiktoria Górecka
Opiekunowie:p. Andrzej Mielczarek,p. Daniel Sawicki

 

 

 

 

 

 
free poker