Witaj szkoło.

Aktualności - Aktualności

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego. Zgodnie z tradycją 1 września w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej w Kozłowie odbyła się polowa Msza Święta, w które wzięli udział nauczyciele, uczniowie i harcerze Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie. Po złożeniu wieńców grupa harcerzy przedstawiła krótki program artystyczny a następnie księża z parafii Drobi i Łęg odprawili Mszę Świętą.

4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. W nowym ustroju szkolnym przywitaliśmy nowych uczniów klasy pierwszej oraz wszystkich przybyłych na rozpoczęcie nowego roku. Pani Dyrektor przekazała najważniejsze informacje związane z bieżącą pracą szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy owocnej pracy w nowy roku szkolnym 2017/2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker