Gra fabularna miejska pod hasłem – „Pierwsza pomoc ważna sprawa, nie mniej ważna niż zabawa”.

Organizacje - Polski Czerwony Krzyż

W dniu 8.06.17 r. czteroosobowa grupa z Gimnazjum, w składzie Ciarka Julia, Brygier Karolina, Sulkowska Patrycja i Natalia Brzeska pod opieką opiekuna SK PCK wzięła udział w grze terenowej zorganizowanej przez PCK OR w Płocku.

 

Cele gry to: integracja Dzieci i Młodzieży ze Szkolnych Kół PCK, promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu,
poszerzenie wiedzy o ruchu czerwonego krzyża i czerwonego półksiężyca oraz o udzielaniu pierwszej pomocy.
Zadaniem uczestników było dotarcie do 6 punktów zadaniowych, na których poznawali zasady udzielania pierwszej pomocy.  Na siódmym punkcie musieli wykazać się zdobytymi umiejętnościami  w tym zakresie.
Gra zakończyła się wspólnym tańcem belgijką  i odśpiewaniem hymnu PCK.
Wszyscy świetnie się bawili.
Teresa Tatuch

 

 

 

 

 

 
free poker