Wycieczka PatPort.

Aktualności - Aktualności

W dniu 29.05.2017r. grupa PatPort Łęg Probostwo oraz grupa PatPort Drobin wraz z opiekunami  wzięły udział w wycieczce integracyjnej do Płocka.

 

Celem wyjazdu było zwiedzanie Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz warszaty teatralne pod kierunkiem Lidera PaT Mazowsza - Bartosza Olęckiego i Liderki PatT Płocka  - Adrianny Gołębiewskiej. Uczniowie mieli okazję do bliższego poznania pracy policjanta z wydziału kryminalistyki oraz poznali historię KMP w Płocku.  Wiedzą w jaki sposób przebiega rekrutacja do policji. Dyskutowali na temat zagadnień z profilaktyki.  Zwiedzili budynek KMP oraz strzelnicę. Na warsztatach teatralnych mieli okazję nabrać pewności siebie oraz kształtować asertywność. Panie opiekunki również zmierzyły się z zadaniami teatralnymi.  Warsztaty teatralne przygotowały uczniów do nowego wyzwania jakim będzie spektakl profilaktyczny „Jaś i Małgosia”.

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker