ZAKOPANE.

Aktualności - Aktualności

Dnia 21 maja o godz: 22.30 42 uczniów wraz z opiekunami udali się na wycieczkę turystyczno - krajoznawczą na  pięć dni do Zakopanego.

 

Nasze kwatery znajdowały się na ul. Ustup  - Harenda (Willa Anna). Mieli możliwość przejścia szlakami nad Morskie Oko, Nosal i Gubałówkę. Zaliczyli też spływ Dunajcem i odwiedzili Kraków. W trakcie pobytu nasi uczniowie mieli też dyskotekę i grilla. Podczas tej wycieczki mogliśmy się wiele nauczyć oraz zobaczyć wiele pięknych zakątków. Dzięki takim wycieczkom możemy przekonać się ile jest pięknych miejsc w naszym kraju i że warto tutaj mieszkać i zwiedzać jego zakątki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki za wzorowe zachowanie podczas całego wyjazdu i zapraszamy za rok. Opiekunowie!!!

 

 

 

 

 

 
free poker