Mądra Główka.

Aktualności - Aktualności

30 maja 2017 r. uczniowie klas trzecich spotkali się na trzynastej międzygminnej Turniejadzie ,, Mądra Główka”.

W Turniejadzie uczestniczyło 34 uczniów z 6 szkół trzech sąsiednich gmin.

•             Szkoła Podstawowa w Drobinie (12 uczniów)

•             Szkoła Podstawowa w Cieszewie ( 3 uczniów)

•             Szkoła Podstawowa w Ciachcinie ( 3 uczniów)

•             Szkoła Podstawowa w Bielsku ( 5 uczniów)

•             Szkoła Podstawowa w Nowej Górze ( 5 uczniów)

•             Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie ( 6 uczniów)

Czołowe miejsca zajęli uczniowie:

I miejsce – Wiktoria Nowakowska SP w Ciachcinie

II miejsce – Aleksandra Raczkowska  SP w Bielsku

III miejsce – Kinga Ziembińska SP w Drobinie

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali medale ( złoty, srebrny i brązowy) i nagrody książkowe, ponadto każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie. Podziękowania otrzymali również nauczyciele – opiekunowie, przybyłych uczniów.

Rodzice z klasy II B i II A (p. Ewa Sawicka, p. Dorota Ostrowska, p. Iwona Kaźmierkiewicz, p.Ilona Kraśniewska, p. Katarzyna Cichocka, p. Iwona Nowakowska, p.Aneta Topolewska, p. Magdalena Olęcka, p. Iwona Krauze) przygotowali poczęstunek dla dzieci – uczestników konkursu, oraz dla nauczycieli w przerwie po sprawdzianie. Następnie sprawowali opiekę nad uczestnikami konkursu  podczas sprawdzania prac. Wszyscy żegnali się w atmosferze życzliwości w nadziei na kolejne spotkanie.

Organizatorzy

Anna Gawińska

Małgorzata Jankowska

 

 

 

 
free poker