Wizyta w Cogito.

Aktualności - Aktualności

Edukatorium w Niepublicznej Szkole Podstawowej Cogito w Płocku.

 

26 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy II b sp :

Baranowski Patryk

Grabowska Alicja

Kowalska Dominika

Kozłowski Norbert

Lemanowicz Anna

Ostrowska Maja

Samoraj Szymon

Sawicki Igor

Woja Michalina

oraz piątej:

Cichocka Katarzyna

Górecki Jakub

Grotkiewicz Dominika

Kwiatkowski Michał

Myślińska Aleksandra

Pikalska Weronika

Szymerski Maciej

Winkowska Oliwia

Wujcik Julia

wraz z opiekunkami: p. Małgorzatą Jankowską i p. Marzenną Dąbrowską  uczestniczyli w edukatorium w Niepublicznej Szkole Podstawowej Cogito w Płocku. Było to niezwykle ciekawe i cenne doświadczenie edukacyjne- uczestniczyć w lekcjach w innej placówce. Po powrocie podsumowaliśmy naszą wizytę określając , co nam się podobało w Cogito, co nam się  podoba w Łęgu i co możemy doskonalić. W spotkaniu uczestniczyła p. Dyrektor Ewelina Jóźwiak oraz p. Wicedyrektor Paweł Szymerski, którym dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji - prezentacja.

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker