Sukces młodych piłkarzy.

15 maja na stadionie im. Kazimierza  Górskiego w Płocku odbyła się druga edycja imprezy „ Akademia Klasy Ekstra’’ dla młodych piłkarskich adeptów.

Organizatorami  byli Fundacja Ekstraklasy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na stadionie pojawiły się liczne grupy młodych piłkarzy z roczników 2006,2008 którzy rywalizowali ze sobą w specjalnie zorganizowanych turniejach. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z  klasy IV- sportowej  wraz z opiekunem panem Danielem Sawickim. Rywalizowaliśmy ze szkołami płockimi takimi jak SP 3 Płock, SP 23 Płock, SP 1 Płock, SP 11Płock. Jednak to nasi chłopcy doszli do finału i po rzutach karnych zajęli PIERWSZE!!!  miejsce w swojej kategorii wiekowej pokonując  SP 23 Płock zwycięzców pierwszej edycji.  Dziękujemy i gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker