Panel SUS

21 listopada w szkole odbył się panel, w którym wzięli udział nauczyciele ze Szkół w Piastowie, Toruniu, Podgórzu, Topoli Królewskiej oraz z Łęga.

Więcej…
 
Czerwonokrzyska Gwiazdka

Oddział Rejonowy PCK w Płocku przeprowadził zbiórkę artykułów spożywczych w ramach w/w  akcji (sklep -  AUCHAN) , w którą włączyli się przedstawiciele Szkolnego Koła PCK w Łęgu Probostwie.

Więcej…
 
Wycieczka do Glinojecka.

W dniu 10 listopada 2017 r. w Glinojecku uczniowie klas IA, IB, IIIA, IIIB  wzięli udział w warsztatach filmowych ,, Szewczyk Dratewka na planie filmowym. Poznanie tajników realizacji obrazu”.

Więcej…
 
Pieniądze to nie wszystko.

Uczniowie klas: III A, IV B, VA i VB wspólnie z opiekunem SKO p. Anną Gawińską przygotowali apel o tematyce oszczędzania.

Więcej…
 
Święto Drzewa

31 października odbył się uroczysty apel związany ze  Świętem Drzewa.

Więcej…
 
Projekt "Hamlet's Eve"

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów klas drugich gimnazjum ich młodsi koledzy mogli obejrzeć krótkie przedstawienie w języku angielskim "Hamlet's Eve".

Więcej…
 
Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka

W Soczewce eliminacje do 18 Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka".

Więcej…
 
Spotkanie z Panem Zbigniewem Pawłowskim

W zkole odbyło się spotkanie z Panem Zbigniewem Pawłowskim. Jest to osoba znana w środowisku piłkarskim jako trener, autor książek o Płockiej Wiśle i  Hiszpańskiej  Barcelonie.

Więcej…
 
Ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Do grona społeczności szkolnej uroczyście przyjęto uczniów klas pierwszych.

Więcej…
 
Smerfy w szkole.

Do szkoły zawitały Smurfy.

Więcej…
 
Jestem widoczny - jestem bezpieczny.

We wtorek 24 października przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz Komendy Miejskiej Policji w Płocku przeprowadzili krótką pogadankę dla uczniów klas pierwszych na temat właściwego zachowania na drodze w dzień i po zapadnięciu zmroku. Wszyscy uczniowie otrzymali elementy odblaskowe, które w znaczący sposób poprawiają widoczność pieszych uczestników ruchu drogowego zwłaszcza w okresie jesienno zimowym. Dziękujemy.

Więcej…
 


Strona 10 z 71
free poker