Prezentacja Projektów Gimnazjalnych 2017/2018.

26 marca uczniowie klas drugich oddziałów gimnazjalnych zaprezentowali publiczności rezultaty swojej długiej pracy nad projektami edukacyjnymi.

Więcej…
 
Spotkanie w ramach Szkół Promujących Zdrowie.

W dniu 22 marca 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły w osobach: Małgorzata Witkowska, Paweł Szymerski oraz uczniowie klasy VII- Krzysztof Gajewski i Adrian Dunal uczestniczyli w uroczystościach organizowanych  przez uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej  w Łaszewie, w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie.

Więcej…
 
II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne".

23 marca 2018 r. w Urzędzie Miasta Płocka został rozstrzygnięty konkurs, w którym wzięło udział 40 uczniów z naszej szkoły.

Więcej…
 
Mistrz ortografii 2018.

"Błędy ortograficzne to takie literackie odciski palców człowieka". Stephen King.
Kolejny raz uczniowie klasy trzeciej walczyli w konkursie ortograficznym o tytuł Mistrza ortografii 2018.

Więcej…
 
„Od opery, operetki do musicalu”

22 marca 2018 r. odbył się  IX Powiatowy Konkurs Wiedzy Muzycznej „Od opery, operetki  do musicalu” w  Zespół Szkół nr 5 w Płocku.

Więcej…
 
Wiosennie, zdrowo, kolorowo, na sportowo

Kolejny raz klasy młodsze naszej szkoły witały wiosnę na sportowo. W dniu 21 marca 2018r roku 22 uczniów kl. I – III pod opieką Anny Gawińskiej i Elżbiety Dworakowskiej uczestniczyło w sportowym turnieju pt.: ,,Wiosennie, zdrowo, kolorowo, na sportowo” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie.

Więcej…
 
Pierwszy dzień wiosny.

W naszej szkole w Pierwszy Dzień Wiosny, tradycyjnie już przekazano uczniom obowiązki grona pedagogicznego.

Więcej…
 
Lista uczniów przyjętych do klasy I.

 

 

Lista kandydatów  przyjętych i nieprzyjętych w wyniku postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej  Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie w roku szkolnym 2018/2019.

 


 
VI Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo – Literacki

W listopadzie 2017 roku uczniowie oddziału VI przystąpili do VI Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczo – Literackiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji „LECTURA”.

Więcej…
 
Angielski? - smaczny, zdrowy, owocowy:)

Klasa IV b na lekcjach języka angielskiego poznała słownictwo związane z jedzeniem.

Więcej…
 
Dzień Kobiet.

8 marca zgodnie z tradycją wszystkie Panie i Dziewczęta z naszej szkoły zostały uhonorowane w dniu ich święta. Uczniowie przedstawili zabawny program artystyczny a wszystkie Panie otrzymały skromny upominek.

Więcej…
 


Strona 10 z 75
free poker