Konkurs na kartę bożonarodzeniową.

W grudniu odbył się konkurs na kartę bożonarodzeniową dla uczniów naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-II,  IV-VI oraz VII, VIII i gimnazjum.

Więcej…
 
IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Rogotwórsk 2018.

Kolejny sukces naszej uczennicy Karoliny Wiśniewskiej.

Więcej…
 
Kulturalny Piątek w Szkole Muzycznej.

14 Grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Płockiej Orkiestry Symfonicznej wraz z chórem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.

Więcej…
 
Wyjazd po Betlejemskie Światełko Pokoju.

W dniach 14-16 grudnia 2018 r. 8 członków ZHP wraz z opiekunem brało udział w wyjeździe po BŚP.

Więcej…
 
Dyplom od p. Posła Marka Opioły.

Pan Poseł Marek Opioła przesłął na ręce Pani Dyrektor dyplom i podziękowania w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości.

Więcej…
 
Świąteczna zbiórka żywności dla Caritas Płock.

W dniach 7-8 grudnia 2018 r. zuchy i harcerze uczestniczyli w zbiórce żywności na rzecz Caritas Płock.

Więcej…
 
Spotkanie z krwiodawcami.

W Dniach Honorowych Dawców Krwi PCK na zaproszenie opiekunek SZ PCK do naszej szkoły przybyli Pan Janusz Górecki  i Pan Mieczysław Kozłowski.

Więcej…
 
Dziękujemy!

Drodzy Rodzice.

Z ogromną satysfakcją pragniemy Państwa poinformować o wspaniałej postawie i ogromnym zaangażowaniu Państwa Dzieci – uczniów naszej szkoły w uczczenie i oddanie hołdu naszym bohaterskim Przodkom, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę.

Więcej…
 
Prawa Dziecka i Ślad węglowy.

10 grudnia to Dzień Ochrony Praw Dziecka.

Więcej…
 
Mój ulubiony ptak.

Członkowie  Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie uczestniczyli w konkursie międzyszkolnym powiatowym ,,Mój ulubiony ptak” ogłoszonym w ramach X edycji projektu LOP "Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas".

Więcej…
 
Sukcesy wokalne dla Niepodległej.

11 grudnia 2018 r. w  Szkole Podstawowej w Drobinie odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów klas  I-VI „Moja Ojczyna Niepodległa”.

Więcej…
 


Strona 10 z 83
free poker