Smerfy w szkole.

Do szkoły zawitały Smurfy.

Więcej…
 
Jestem widoczny - jestem bezpieczny.

We wtorek 24 października przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz Komendy Miejskiej Policji w Płocku przeprowadzili krótką pogadankę dla uczniów klas pierwszych na temat właściwego zachowania na drodze w dzień i po zapadnięciu zmroku. Wszyscy uczniowie otrzymali elementy odblaskowe, które w znaczący sposób poprawiają widoczność pieszych uczestników ruchu drogowego zwłaszcza w okresie jesienno zimowym. Dziękujemy.

Więcej…
 
Bieg Papieski.

16 pażdziernika 2017roku (poniedziałek) odbył się w Łęgu Probostwie Bieg Papieski, w którym nasi uczniowie corocznie biorą udział.

Więcej…
 
Najlepiej pracujące koło Ligi Ochrony Przyrody.

Szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie od wielu lat uczestniczy w konkursie na "Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody".

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczyście ale jednocześnie z humorem uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili Dzień Edukacji Narodowej.

Więcej…
 
Kampania na rzecz matematyki w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie.

Projekt Kampania na rzecz matematyki jest odpowiedzią na wnioski wynikające z dotychczasowych projektów badawczych IBE, oczekiwania nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli matematyki II etapu edukacyjnego.

Więcej…
 
KONKURS ”Elektrośmieci do Związku Gmin Regionu Płockiego przekazujemy – świat ratujemy”.

http://zgrp.pl/2017/09/konkurs-elektrosmieci-do-zwiazku-gmin-regionu-plockiego-przekazujemy-swiat-ratujemy/Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnego, niesprawnego, nieużywanego sprzętu elektrycznego - zapraszamy do współpracy.
Związek Gmin Regionu Płockiego zaprasza do udziału w konkursie ”Elektrośmieci do Związku Gmin Regionu Płockiego przekazujemy – świat ratujemy”.
Placówki biorące udział w konkursie mogą otrzymać nagrody o wartości:

Więcej…
 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to akcja edukacyjna, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki.

Więcej…
 
Dzień Głośnego Czytania

W dniu 29 września 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole już po raz 13  Dzień Głośnego Czytania.

Więcej…
 
Kolorowo - językowo.

W środę 27 września odbyły się w naszej szkole konkursy z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Więcej…
 
"Broń się - nie trać wiary".

26 września uczniowie II klas gimnazjum wzięli udział w programie profilaktycznym w Szkole Podstawowej w Drobinie pt. "Broń się - nie trać wiary" w wykonaniu Piotra Lubertowicza - znanego i cenionego muzyka polskich scen rockowych.

Więcej…
 


Strona 10 z 70
free poker