Kino i słodkości.

19 lutego uczniowie klasy IIIa, VI, VII, IIa gim, IIb gim i III a gim wraz z opiekunami Panią Joanną Bryk, Panią Małgorzatą Jankowską, Panią Teresą Tatuch, Panią Dominiką Wandke-Burdon i Panem Danielem Sawickim wybrali się do Płocka.

Więcej…
 
Przystępna fizyka.

Zaelektryzowani to grupa, która w bardzo przystępny i widowiskowy sposób przedstawia zachodzące w przyrodzie zjawiska.

Więcej…
 
Walentyki i Szkolny Dzień Przyjaciela.

W tym roku Walentynki połączone były ze Szkolnym Dniem Przyjaciela.

Więcej…
 
PaTport w walentynki.

14 lutego Grupa PaTPort zorganizowała słodki poczęstunek dla uczniów i pracowników naszej szkoły.

Więcej…
 
Prace domowe.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie nie mają zadawanych do domu pisemnych prac domowych. Nauczyciele nie zlecają dodatkowych prac uczniom w czasie weekendów, świąt i ferii. Jednocześnie chętni uczniowie mogą podejmować się odrabiania dodatkowych prac domowych w uzgodnieniu z nauczycielem na własną prośbę. W dalszym ciągu funkcjonują prace domowe pisemne długoterminowe. Czas do tej pory spędzany na odrabianiu pisemnych prac domowych proponujemy poświęcić na życie rodzinne, spotkania z kolegami, realizację własnych pasji i odpoczynek.

 
Tydzień kultury japońskiej.

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Tygodnie z kulturą obcojęzyczną” w dniach 09 stycznia do 12 stycznia br. zorganizowany został „Tydzień z kulturą japońską”.

Więcej…
 
Zmiany w dowozach.

 

 

Zmiany dowozów w drugim semestrze.

 


 
Zabawa choinkowa.

W dniu 12 stycznia odbyła się choinka szkolna.

Więcej…
 
Drużyna Energii.

Pod koniec I semestru a dokładnie w listopadzie nasza Szkoła zgłosiła się do sportowo-edukacyjnego ogólnopolskiego turnieju skierowanego do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych o nazwie Drużyna Energii.

Więcej…
 
Pomoc zwierzakom.

Jeszcze przed świętami Samorząd Gimnazjum z Panią Dominiką Wandke-Burdon i Panią Anną Ulicką dostarczył zebrane przez uczniów naszej szkoły artykuły do Fundacji Pomocy Zwierzętom „Pomagamy Płockim Zwierzakom”.

Więcej…
 
Stroik Bożonarodzeniowy

Szkolne Koło  PCK  ogłosiło  konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy.

Więcej…
 


Strona 10 z 73
free poker