Finał Drużyny Energii.

15maja w naszej szkole odbył się kolejny finał konkursu "Drużyna Energii". W kwietniowej rywalizacji uczniowie z Łęga zdobyli pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Gdańsku. Gratulujemy.

Więcej…
 
Niezwykła lekcja przyrody.

Uczniowie klasy VI uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody.

Więcej…
 
Klekot 2018.

25 kwietnia 2018 r. Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie/k GLINOJECKA zorganizował  IV Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej KLEKOT 2018.

Więcej…
 
Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga.

W dniu 25.04.2018 r. odbyła się w naszej szkole debata „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”.

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny.

24 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas siódmych szkoły podstawowej.

Więcej…
 
Zdrowo jem, więcej wiem

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy III A pod kierunkiem  wychowawcy, we współpracy z rodzicami przystąpili do udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Więcej…
 
Sukcesy Muzyczne III Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Raciążu.

20 kwietnia 2018 r. odbył się III Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka jest dobra na wszystko” w Raciążu.

Więcej…
 
Nasze zeszyty na III Ogólnopolskim Kongresie Dla Nauczycieli Matematyków.

13 kwietnia 2018 roku w Hotelu Novotel w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Kongres Dla Nauczycieli Matematyków  „Nowe technologie na lekcjach matematyki jako narzędzie realizacji podstawy programowej”, w którym wzięło udział ponad 500 uczestników.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”.

13 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia 2018.

Kwiecień to miesiąc kultury zdrowotnej. 7 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia w tym roku pod hasłem ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, to nie tylko hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, ale wizja przyświecająca od ponad siedemdziesięciu lat, działalności Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Więcej…
 
Palma Wielkanocna.

Szkolne Koło PCK  przed świętami Wielkanocnymi zorganizowało konkurs rodzinny na palmę wielkanocną.

Więcej…
 


Strona 9 z 75
free poker