Świąteczna zbiórka żywności dla Caritas Płock.

W dniach 7-8 grudnia 2018 r. zuchy i harcerze uczestniczyli w zbiórce żywności na rzecz Caritas Płock.

Więcej…
 
Spotkanie z krwiodawcami.

W Dniach Honorowych Dawców Krwi PCK na zaproszenie opiekunek SZ PCK do naszej szkoły przybyli Pan Janusz Górecki  i Pan Mieczysław Kozłowski.

Więcej…
 
Dziękujemy!

Drodzy Rodzice.

Z ogromną satysfakcją pragniemy Państwa poinformować o wspaniałej postawie i ogromnym zaangażowaniu Państwa Dzieci – uczniów naszej szkoły w uczczenie i oddanie hołdu naszym bohaterskim Przodkom, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę.

Więcej…
 
Prawa Dziecka i Ślad węglowy.

10 grudnia to Dzień Ochrony Praw Dziecka.

Więcej…
 
Mój ulubiony ptak.

Członkowie  Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie uczestniczyli w konkursie międzyszkolnym powiatowym ,,Mój ulubiony ptak” ogłoszonym w ramach X edycji projektu LOP "Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas".

Więcej…
 
Sukcesy wokalne dla Niepodległej.

11 grudnia 2018 r. w  Szkole Podstawowej w Drobinie odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów klas  I-VI „Moja Ojczyna Niepodległa”.

Więcej…
 
Czerwonokrzyska gwiazdka.

Grudzień w Polskim Czerwonym Krzyżu upływa pod znakiem Czerwonokrzyskiej gwiazdki – ogólnopolskiej akcji  świątecznej pomocy.

Więcej…
 
Mikołajki na sportowo.

Dnia 6 grudnia 40-osobowa grupa naszych uczniów pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego spędziła Mikołajki na sportowo.

Więcej…
 
Dzieci w Łęgu mleko piją……

W dniu 30 listopada w szkole odbyła się akcja promująca spożywanie mleka i produktów mlecznych dla uczniów z kl. I – V  biorących udział w Programie dla szkół przygotowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
I TY po rozum pójdź do głowy! Zmniejszaj z nami ślad węglowy!

Klasa IVb z wychowawcą Dominiką Wandke-Burdon bierze udział w projekcie "Klimatyczna Klasa".

Więcej…
 
W tajemniczej krainie krasnali.

27 listopada grupa uczniów  z kl. Ia , Ib, , IIb, IVb  pod opieką pań: Elżbiety Dworakowskiej,  Anny Gawińskiej , Małgorzaty Jankowskiej, Elżbiety Olendrzyńskiej i Wioletty Woźnickiej pojechała do Płocka na baśń muzyczną "W tajemniczej krainie krasnali".

Więcej…
 


Strona 9 z 82
free poker