WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK 1:0

28 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku sportowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Aktorami tego widowiska byli piłkarze Ekstraklasy Wisły Płock oraz goście czyli piłkarze Lechi Gdańsk.

Więcej…
 
Dzień Głośnego Czytania.

29 września w całej Polsce co roku obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole dzień ten świętujemy już 14 rok. Z racji tego, że w tym roku przypadało to święto w sobotę obchodziliśmy je w środę, 3 października, gdyż wtedy mogliśmy liczyć na większą frekwencję zaproszonych gości.

Więcej…
 
Statkiem po trawie.

Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych z opiekunami Panią Jolantą Ziółkowska, Dominiką Wandke-Burdon i Panem Andrzejem Mielczarkiem 27 września wybrali się na wycieczkę w okolice Elbląga.

Więcej…
 
Sprzątanie Świata

W Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie, przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Drobin zorganizowano i przeprowadzono akcję ogólnopolską
"Sprzątanie Świata".

Więcej…
 
Warto pomagać!

Z inicjatywy Caritas Diecezji Płockiej 9 zuchów i harcerzy/wolontariuszy naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Jankowskiej wzięło udział w inauguracji kampanii „Pola nadziei, edycja 2018/2019” w Ośrodku Charytatywno – Szkoleniowym im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie – Letnisko k. Warszawy.

Więcej…
 
Składka na Radę Rodziców.

 

 

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie informuje, że w roku szkolnym 2018/2019 składka na działalność RR wynosi 10 zł od ucznia.

 

 
Do Hymnu. Bierzemy udział w konkursie.

 
Koncert Enej w Drobinie.

 
Marsz Niepodległości.

14 września uczniowie szkoły i nauczyciele wzięli udział w Marszu Niepodległości.

 

Więcej…
 
Narodowe czytania "Przedwiośnia".

Akcja "NARODOWE CZYTANIE PRZEDWIOŚNIA" odbyła się  11 września.

Więcej…
 
Odznaczenie dla Pani Małgorzaty Witkowskiej.

Za wieloletnią społeczną pracę na rzecz ochrony przyrody, za zasługi w realizacji zadań statutowych LOP, za osobiste zaangażowanie w pomnażaniu ogromnego dorobku Ligi Ochrony Przyrody, osiągane efekty w rozwoju organizacyjnym stowarzyszenia w edukacji ekologicznej i ochronie przyrody, za inicjatywę i aktywną współpracę z Zarządem LOP w Płocku szczególnie w latach 2013 - 2018 Pani Małgorzata Witkowska została odznaczona Złotą Odznaką Honorową "Zasłużony dla ochrony przyrody". Gratulujemy.

 

Więcej…
 


Strona 9 z 79
free poker