Bieg Papieski.

16 pażdziernika 2017roku (poniedziałek) odbył się w Łęgu Probostwie Bieg Papieski, w którym nasi uczniowie corocznie biorą udział.

Więcej…
 
Najlepiej pracujące koło Ligi Ochrony Przyrody.

Szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie od wielu lat uczestniczy w konkursie na "Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody".

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczyście ale jednocześnie z humorem uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili Dzień Edukacji Narodowej.

Więcej…
 
Kampania na rzecz matematyki w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie.

Projekt Kampania na rzecz matematyki jest odpowiedzią na wnioski wynikające z dotychczasowych projektów badawczych IBE, oczekiwania nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli matematyki II etapu edukacyjnego.

Więcej…
 
KONKURS ”Elektrośmieci do Związku Gmin Regionu Płockiego przekazujemy – świat ratujemy”.

http://zgrp.pl/2017/09/konkurs-elektrosmieci-do-zwiazku-gmin-regionu-plockiego-przekazujemy-swiat-ratujemy/Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnego, niesprawnego, nieużywanego sprzętu elektrycznego - zapraszamy do współpracy.
Związek Gmin Regionu Płockiego zaprasza do udziału w konkursie ”Elektrośmieci do Związku Gmin Regionu Płockiego przekazujemy – świat ratujemy”.
Placówki biorące udział w konkursie mogą otrzymać nagrody o wartości:

Więcej…
 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to akcja edukacyjna, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki.

Więcej…
 
Dzień Głośnego Czytania

W dniu 29 września 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole już po raz 13  Dzień Głośnego Czytania.

Więcej…
 
Kolorowo - językowo.

W środę 27 września odbyły się w naszej szkole konkursy z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Więcej…
 
"Broń się - nie trać wiary".

26 września uczniowie II klas gimnazjum wzięli udział w programie profilaktycznym w Szkole Podstawowej w Drobinie pt. "Broń się - nie trać wiary" w wykonaniu Piotra Lubertowicza - znanego i cenionego muzyka polskich scen rockowych.

Więcej…
 
Graj i nakarm głodnych ludzi!

Poćwicz swój angielski! Sprawdź jak radzisz sobie ze słownictwem i gramatyką! Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 10 ziarenek ryżu, które trafią do United Nations World Food Program (Światowego Programu Żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych). Poza językiem angielskim możesz pograć w quizy z innych języków i przedmiotów np. matematyki, chemii, geografii.
www.freerice.com
Każdy może pomóc! Zachęcam do gry!:)
Dominika Wandke-Burdon

 
Orlen Handball Mini Liga.

24 września w Płocku ruszyła Orlen Handball Mini Liga dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku. Nasza Szkoła nie mając sobie równych w piłce ręcznej

Więcej…
 


Strona 9 z 69
free poker